O našem servisním středisku:

Firma Počítačový záchranář funguje na trhu od roku 2014. Od té doby jsme se zařadili mezi profesionální špičku v oboru. A věříme, že nabízíme více než ostatní.

Náš cíl je jasný – spokojený klient. Zejména v Hradci Králové jsme se setkali s neochotou a zkostnatělostí zavedených servisů. A právě tyto zkušenosti byly prvním impulsem k založení Počítačového záchranáře.

Zákazníkům poskytujeme maximální komfort. Zařízení u vás vyzvedneme a následně vrátíme, zakládáme si na rychlosti, férové ceně a především odborném přístupu. Opravy počítačů, tabletů i ostatních zařízení provádíme v čistém a profesionálně vybaveném servisním středisku. Naši technici jsou odborníci – v rychle se měnící branži oprav počítačů to znamená neustálý vývoj a učení.

Naší hlavní činností je servis počítačů, notebooků a tabletů. Do našeho portfolia spadá také záchrana dat z poškozených nosičů, přepis VHS kazet a tvorba webových stránek a prezentací. Zejména firemním klientům pak nabízíme správu počítačových sítí.

S čím vám umíme pomoci:

 • opravy stolních počítačů (osobní PC sestavy)
 • servis notebooků (všech značek a druhů)
 • opravy tabletů (všech značek a druhů)
 • servis Apple zařízení (iPad, Macbook Pro/Air, iMac,...)
 • instalace softwaru, operačních systémů (Windows, Linux, MacOS)
 • servis a údržba tiskáren, monitorů a dalších periferií

 

A dál?

 • obnova a záchrana dat z poškozených disků, SSD úložišť, paměťových karet, flash pamětí, RAID polí atd.
 • správa počítačových sítí
 • odvirování
 • digitalizace VHS
 • tvorba webů a prezentací
Obrázek David Kindernay
Zakladatel a jednatel

David Kindernay

Zakladatel a majitel firmy. Jeho cílem je provozovat počítačový servis, ze kterého lidi odchází s úsměvem na rtech. Do DNA firmy vkládá své dlouholeté zkušenosti z IT oboru. Na starosti má především dohled nad zakázkami, obchod a rozvoj firmy.

Obrázek Martin Tuček
Specialista na SW opravy a sítě

Martin Tuček

Expert na trendy v IT oblasti, redaktor několika technologických webů. Na starosti má zejména softwarové opravy jakýchkoliv operačních systémů. Pokud hledáte někoho, kdo opraví neopravitelné, zeptejte se Martina. Řešení má v malíčku.

Obrázek Michal Hromek
Specialista na telefony a tablety

Michal Hromek

Náš specialista na mobilní elektroniku. A to ať už se jedná o prasklý displej telefonu nebo tablet, který se nespustí. Nezalekne se ani vytopeného telefonu či mrtvého napájecího konektoru. Na tohoto kudrnatého gentlemana se zkrátka vždycky můžete spolehnout!

Obrázek Patrik Onodi
Specialista na notebooky

Patrik Onodi

Patrik se obvykle bezhlavě pouští do oprav čehokoliv na noteboocích a prakticky nikdy to nekončí fiaskem. Mezi jeho přednosti patří i softwarové opravy. Obvykle je to právě on komu předáte notebook v domnění, že už to má za sebou a on vám pak zavolá, že opět funguje jako nový.

Obrázek Vadym Karakuts
Specialista na tiskárny

Vadym Karakuts

Vadym si skvěle rozumí s tiskárnami. Ty mu bez obav rovnou předáváme, protože víme, že obvykle ještě v ten den přinese řešení opravy. Vnitřek tiskárny je jako magie a on je bezesporu kouzelníkem, který jí vládne. Nepohrdne ale ani nezbedným počítačem nebo stávkujícím notebookem.