Oprava počítačů a notebooků Apple - iMac a Macbook

Oprava počítačů a notebooků Apple - Macbook Air

Oprava počítačů a notebooků Apple - iPad

 

Jsou dokonalé. Jsou drahé. Řeč je o produktech Apple. Ačkoliv to žádný pravověrný jablíčkář nikdy nepřizná, i Apple někdy selže. S opravou se klidně obraťte na nás – nikomu to neřekneme...


Dokáže to zkazit den. Vystupujete z auta, chvíle nepozornosti a… A z jablka v ceně ojeté Fabie je rázem křemíkový štrůdl. Známe ten pocit, když se člověku najednou zvedne tlak – řešení je jediné – rychle volejte záchranáře! Váš Macbook, iPhone, nebo iPad opravíme rychleji, než Microsoft chyby v aktualizaci!

Nabízíme vám pozáruční servis všech produktů Apple – ať už máte problém se softwarem, polili jste si Macbook, nebo upustili iPad, u nás najdete pomocnou ruku.

Nejčastější hardwarové závady a opravy počítačů Apple:

  • Výměna disku MacBooku
  • Upgrade RAM pamětí MacBooku Pro nebo iMacu
  • Výměna baterie Macbooku, iPadu, nebo iPhonu
  • Výměna trackpadu
  • Výměna displeje MacBooku, iPadu a iPhonu

Nejčastější softwarové opravy a úpravy počítačů Apple:

Nebudete tomu chtít věřit, ale i pánům z Cuppertina se občas něco nepovede. Pokud máte problém z aktualizací iOS na iPhonu či iPadu, nebo jste prohráli souboj o získání nové verze Mac OS na Macbooku či iMacu, rádi vám pomůžeme. Záchranný kruh vám můžeme také hodit v případě, že jste krátcí na instalaci aplikací či optimalizaci systému Mac OS X.
Noví uživatelé Applu nás často žádají o přenos kontaktů a dokumentů z Windows na Mac OS, případně z Androidu na iOS. A protože přechod na Mac OS je velká změna, nabízíme také možnost poradenství pro nové uživatele.

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56