Oprava počítače - PC sestava servis Hradec Králové

Oprava počítače - nefunkční ventilátor PC servis Hradec Králové

 

Stolní počítače pomalu nahrazují jejich přenosnější nástupci. O to důležitější roli ale hrají tam, kde jsou pro své vlastnosti nenahraditelné – jako výkonné pracovní stanice nebo herní sestavy. A právě tito uživatelé zpravidla nejvíce lpí na rychlosti opravy. Víme to a děláme vše pro to, aby oprava stolního počítače proběhla tak rychle, jak jen je to možné.


Nefunkční harddisk, počítač nejde zapnout, nebo je pomalý a zamrzá – to jsou nejčastější závady stolních počítačů. Nabízíme spolehlivou a rychlou opravu. Poradíme si i se záchranou dat z poškozeného disku, nefunkčními porty či výměnou komponent.

Zejména pro osobní uživatele nabízíme instalaci periferních zařízení jako tiskárny a multifunkční stanice. Pomůžeme vám s nastavením domácí sítě, přeinstalací systému či upgradu stolního počítače. Hráčům nabízíme poradenství v oblasti konfigurace herních počítačů, jejich kompletaci i instalaci.

Využíváme ověřené dodavatele náhradních dílů pro počítače – můžeme díky tomu zaručit kvalitu použitých součástek, rychlost opravy i její spolehlivost – nemusíte se bát, že se závada bude opakovat. Naši odborní technici v servisním středisku si poradí i s nestandardními závadami, díky profesionálnímu vybavení dokážeme opravit díly, které by bylo jinak nutné draze vyměňovat.

Častým servisním úkonem je také čištění počítačů. Ať už od prachu a mechanických nečistot, tak od virů a „softwarového nepořádku”.

Počítačový záchranář je tu pro vás vždy, když jde o život výpočetní techniky. Stačí zavolat 731 555 556. Přijedeme až k vám domů. Nemusíte ani zouvat bačkory.

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56