Oprava politého notebooku kafe - Hradec Králové servis

Oprava politého notebooku tekutina - Hradec Králové servis

Oprava politého notebooku klávesnice - Hradec Králové servis

 

K filmu neodmyslitelně patří dobré víno, káva, nebo třeba limonáda. Ani jedno z toho ale rozhodně nepatří do klávesnice. Přesto se tam občas volky nevolky objeví. Co s tím?


Zachraňte co můžete!

Ihned po polití odpojte notebook od sítě, pokud to jde, vytáhněte baterii. Má-li váš notebook baterii zabudovanou, notebook rychle vypněte. Každá vteřina se počítá. Pokud tekutina vnikla do notebooku klávesnicí (nejčastější případ), otočte notebook tak, aby mohla vytéct zpět.

Odolejte touze zkusit, zda notebook funguje. V některých případech nezanechá polití na první pohled na notebooku žádné následky. Při kontaktu elektronických součástek s tekutinou ale dochází k oxidaci, která jako rakovina dříve, nebo později zařízení zničí. Proto i když politý notebook funguje (což byste neměli sami testovat), je nutné jej vyčistit.

Životní funkce jsou zajištěny, je čas volat záchranáře!

Jak probíhá oprava politého notebooku

Všechny součásti politého notebooku je nutné nejdříve vysušit. Naši technici vyjmou jednotlivé komponenty, které postupně ručně vyčistí speciálními přípravky. V určitých případech je nutné vyměnit některé součásti, například klávesnici. Takovou situaci naši technici vždy řeší se zákazníkem individuálně. Po vyčištění a zakonzervování ozkoušíme funkčnost jednotlivých komponent i celé sestavy. Poté si můžete s klidným srdcem notebook převzít zpět.

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56