Oprava prasklého displeje notebooku - servis Hradec Králové

Výměna prasklého displeje notebooku - servis Hradec Králové

Oprava prasklého displeje notebooku - servis Hradec Králové

Je to k zlosti. Notebook funguje, zvuk hraje, ale vy nevidíte vůbec nic. Prý že „co oči nevidí, srdce nebolí”, prasklý displej ale toto rčení staví na hlavu. Ale nevěšte hlavu, není to žádná tragédie!


Některé závady dokáže odhalit jen zkušený technik, v tomto případě ale hned poznáte, odkud vítr vane... Displej notebooku je velmi křehký a „první na ráně”, proto je jeho oprava jedním z nejčastějších úkonů, které u nás provádíme.

Takže zůstaňte klidní, víme, jak na to!


Pokud jsou na monitoru rozteklé pixely, skvrny nebo pokud přestal fungovat úplně, je nutná jeho výměna. Opravujeme displeje notebooků všech typů i značek. Používáme díly od autorizovaného distributora, který zaručuje jejich kvalitu i dodání do druhého dne. Stejně tak i náš servis obvykle výměnu displeje provede do druhého dne – do dvou dnů tak máte svůj notebook zpět. A vše je jako dřív.

V ojedinělých případech je nutné díl objednat ze zahraničí. V takovém případě vždy konzultujeme konkrétní postup se zákazníkem.

Kolik oprava stojí?

Cena displeje se liší dle modelu notebooku. Cena samotné opravy je 400 korun. (viz. ceník) Pokud vás zajímá konkrétní cena opravy, zašlete nám celý název modelu notebooku, který naleznete na štítku umístěném na spodní straně počítače nebo pod baterií. Stačí vyfotit a poslat. My vám obratem sdělíme, na kolik vás oprava displeje vyjde.

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56