Oprava tabletu prasklý display - Servis Hradec Králové

Oprava tabletu politý tekutinou - Servis Hradec Králové

Oprava tabletu apple ipad - Servis Hradec Králové

 

Android, iOS, nebo Windows – co je lepší? Otázka, která asi nikdy nebude zodpovězena. Ať už si vyberete cokoliv, může nastat situace, že se tablet porouchá.


Počítačový záchranář opravuje tablety všech známých i neznámých značek. Poradíme si s nejrůznějšími druhy závad – tablet má rozbitý napajecí konektor, prasklý displej, nebo nejde zapnout. I v případě, že nejde o hardwarový problém, dokážeme vám pomoci – tablet zamrzá, nenabíhá systém, nebo se opakovaně restartuje.

Mnoho zákazníků neví, že i tablet ohrožují viry. Poměr mobilních zařízení vůči počítačům se neustále zvyšuje, a tak i internetoví piráti a hackeři se na tablety a mobilní telefony zaměřili. Pokud se váš tablet chová nestandardně, možná je zavirovaný.

Proč zvolit právě Počítačového záchranáře?

  • Nikam nemusíte. Rozbitý tablet vyzvedneme přímo u vás doma, nebo v práci a na stejné místo vám ho také vrátíme. Nemusíte řešit otevírací dobu, dopravu a parkování u provozovny. Vždy se domluvíme tak, jak to vyhovuje vám.
  • Pokud máte zájem, přivítáme vás samozřejmě rádi i v naší provozovně na Velkém náměstí v Hradci Králové
  • Jsme rychlí. Víme, jaké to je, být během opravy bez tabletu. Cítíme s vámi, proto většinu oprav vyřizujeme do dvou dnů.
  • Nic neriskujete. Cenu opravy vám vždy sdělíme po diagnostické prohlídce. Je na vás, jak se rozhodnete. Pokud se vám oprava nevyplatí, zaplatíte pouze 300 korun za diagnostiku.
  • Používáme kvalitní díly. Nemusíte se bát, že opravený tablet přestane po chvíli opět fungovat.
  • Jsme odborníci. Váš tablet není první, který přivedeme k životu!

Stačí si zapsat za uši naše telefonní číslo – 731 555 556. V případě poruchy tabletu volejte náš servis. Vrátíme vám kvalitně opravený tablet rychle a nebude vás to stát jmění…

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56