Oprava tiskárny - špatně tiskne - Servis Hradec Králové

Oprava tiskárny - tiskne pruhy - Servis Hradec Králové

Oprava tiskárny - seká se papír - Servis Hradec Králové

 

Tiskárna – zařízení, které selže hlavně tehdy, když ho nejvíce potřebujete. Zavírají na úřadě, kam potřebujete rychle donést vytisknutý formulář? To je chvíle pro špatné já vaší tiskárny.


Tiskárna je stroj. A funguje pouze tehdy, když jí je poskytována adekvátní péče. Na rozdíl od počítačů, funkční součásti tiskáren vyžadují pravidelnou výměnu. Tou nejčastější je výměna náplní, neboli tonerů, kterou obvykle zvládne uživatel sám. Na jiné už je třeba odborný servis. Jedná se zejména o výměnu fotoválce, zapékací jednotky, nebo optického pásu.

Tiskárny je také potřeba pravidelně čistit. Díky tomu vzroste životnost tiskárny o tisíce tisknutých stran.

Jaké problémy s tiskárnami zákazníci řeší nejčastěji?

Nejčastějšími závadami jsou uvíznutý papír v tiskárně či vadná tisková hlava. Některé tiskárny začnou po čase používání špinit při tisku, výjimečně se pak objeví problém s ulomeným konektorem.

Jaké tiskárny opravujeme?

Zajišťujeme pozáruční servis laserových, inkoustových i jehličkových tiskáren HP, OKI, Canon, Epson, Brother, Samsung, Dell, Lexmark, Xerox, Konica Minolta a Panasonic, dokážeme si ale poradit i s tiskárnami méně známých značek. Ať už tiskárna špiní papír, nejde zapnout, nebo se jen zasekl papír. Dokážeme opravit také multifunkční zařízení, fotokopírky i plotry.

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56