Nastavení domácí nebo firemní bezdrátové WIFI sítě Hradec Králové - router

Nastavení domácí nebo firemní bezdrátové WIFI sítě Hradec Králové - router

Nastavení domácí nebo firemní bezdrátové WIFI sítě Hradec Králové - logo

 

Mobily, tablety, notebooky, chytré televize – většina domácností má dnes nejednu z těchto technologických vychytávek. Aby mohla „chytrá” zařízení fungovat naplno a správně, potřebují připojení k internetu. A tím nejkomfortnějším a nejužívanějším je právě domácí bezdrátová síť.


Ne každý má ale čas, chuť nebo znalosti, aby si síť nastavil sám. A není to žádná ostuda. Počítačový záchranář vám navrhne zařízení pro šíření domácí bezdrátové sítě na míru podle dispozic vašeho domu, kanceláře nebo bytu. Zajistíme vám spolehlivý WI-FI router, který poskytne vaší domácnosti pokrytí všude tam, kde ho potřebujete. Samozřejmostí je i nastavení a zabezpečení domácí bezdrátové sítě.

Domácí kabelové síti dávno odzvonilo. Bezdrátová síť nabízí svobodu pohybu. Své emaily, sociální sítě či zprávy máte k dispozici kdekoliv. Na terase, v obýváku, ložnici nebo třeba v koupelně. Jsou ale případy, kdy i starý dobrý UTP kabel stále splní svůj účel lépe, než bezdrátová WI-FI síť. Pro stolní počítač, síťové úložiště nebo třeba O2 TV nabízí kabelová síť lepší stabilitu i rychlost připojení. Varianty se přitom nevylučují – v jedné síti vám můžeme nastavit zařízení připojená kabelem i WI-FI rozhraním.

Počítačový záchranář vám nabízí řešení domácí kabelové i bezdrátové sítě na míru. Zhodnotíme vaše potřeby a navrhneme vám ideální variantu. Vše máte bez starostí, rychle a nakonec možná i levněji.

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56