Oprava prasklého displeje mobilního telefonu v Hradci Králové

Oprava prasklého displeje mobilního telefonu v Hradci Králové

Oprava prasklého displeje mobilního telefonu v Hradci Králové

 

V době smartphonů s dotykovými displeji je více než kdy dříve snadné rozbít displej mobilního telefonu. Omylem ho necháte v zadní kapse u kalhot, špatně ho seberete ze stolu, vysmekne se při telefonování nebo ho někomu špatně podáte. A pavouk je na světě. Přineste telefon k nám a displej budete mít opět jako nový.


U mobilních telefonů může prasknout dotykové sklo, LCD panel a nebo obojí. Při takové závadě přestane buď úplně nebo částečně fungovat dotyk, případně se roztečou barvy na LCD panelu. Pokud nemáte pořádné množství zkušeností a potřebné vybavení, tak si sami neporadíte.

Když se rozbije pouze jedna z vrstev displeje, tak některé servisy nabízí výměnu pouze té jedné části. Při takovém typu opravy je nutné nahřívání displeje, lepení specializovanými gely a obrovská opatrnost. Ani ta nejvyšší opatrnost, ale někdy nezabrání tomu, že během montáže praskne i funkční vrstva displeje. Zvlášť pokud se nevyužívá těch nejkvalitnějších dílů a nástrojů. V případě, že se oprava podaří, tak i tak hrozí, že se začne displej po pár měsících odlepovat.

V našem servisním středisku nám jde vždy především o dlouhodobou efektivitu opravy. Měníme zásadně obě vrstvy současně. Riziko poškození telefonu tak snižujeme na naprosté minimum. Proto se dokážeme za výsledek naší práce vždy zaručit.

Jaké značky mobilních telefonů opravujeme?

Poradíme si s opravou většiny telefonů značek Nokia, Samsung, LG, Sony, Black Berry, Huawei, Lenovo, Alcatel, Xiaomi, Gsmart, iPhone, HTC, SonyEricsson, Motorola, ZTE, Prestigio, ZOPO, Microsoft, Honor, Doogee, a další.

Proč právě my opravíme váš mobilní telefon?

Disponujeme zdrojem kvalitních náhradních dílů pro většinu mobilních telefonů všech typů a značek. U nás se vám nestane, že se telefonu zhorší kvalita zobrazení nebo citlivost dotyku po výměně displeje. Na mobilní telefony jsme odborníci, většinu jednodušších oprav umíme provést do druhého pracovního dne.

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56