Oprava a servis notebooku Lenovo Hradec Králové

Oprava a servis notebooku Lenovo Hradec Králové

Oprava a servis notebooku Lenovo Hradec Králové

 

Notebook LENOVO si zaslouží péči. Ať už vás trápí vadný disk notebooku, nechce naskočit Windows, nebo máte problém s prasklým displejem, Počítačový záchranář vám pomůže.


Jsme moderní servis. To neznamená jen kvalitně a profesionálně vybavené středisko, ale hlavně péči o zákazníka. Nemusíte nikam jezdit, hledat otevírací dobu, platit za parkování… Náš sanitní vůz vyzvedne křemíkového pacienta přímo u dveří vašeho domu, nebo firmy. Zajistíme životní funkce a převezeme ho do našeho servisu, kde váš rozbitý notebook na operačním sále přivedeme zpět k životu. Někdy stačí jen drobná oprava, jindy je třeba transplantace nefunkčních orgánů. V takovém případě se dozvíte cenu vždy předem – nečeká vás žádné nemilé překvapení v podobě několikatisícové faktury.

Ale samozřejmě, pokud chcete, rádi vás přivítáme i v našem středisku na Velkém náměstí v Hradci Králové.

K servisu notebooků LENOVO využíváme vedle moderních technologií také ověřené dodavatele náhradních dílů. Díky tomu můžeme garantovat rychlé vyřízení opravy, kvalitu a cenu, která nezruinuje vaší peněženku.

Jak servis notebooků LENOVO probíhá?

Nejdříve notebook převezmeme, vy na oplátku dostanete servisní protokol. Následuje diagnostika závady, po které se dozvíte, jaká je skutečná závada a také vám sdělíme konečnou cenu opravy. Ve výjimečných případech, kdy víme, že oprava není rentabilní, z vás nebudeme tahat peníze a řekneme vám to rovnou. Férově.

Počítačový záchranář vám pomůže s jakoukoliv závadou vašeho notebooku LENOVO. Nejčastěji jde o opravu rozbitého napájecího konektoru, prasklého displeje nebo nefunkčního systému. Ani v případě, kdy notebook nejde zapnout, nemusíte věšet hlavu – naše zkušenosti říkají, že nemusí jít o nic vážného. Ať už vás trápí zamrzání notebooku, nefungující WI-FI, klávesnice či touchpad, zavirovaný notebook nebo přehřívání notebooku, pomůžeme vám.

Stačí si zapsat za uši naše telefonní číslo – 731 555 556. V případě poruchy notebooku LENOVO volejte náš servis. Vrátíme vám kvalitně opravený notebook rychle a nebude vás to stát jmění…

MRKNĚTE NA CENÍK
POPTEJTE SERVIS
NEBO ROVNOU VOLEJTE: 731 55 55 56